Chcete levné Zigbee RGB LED žárovky? Lidl teď jedny má

rgb žárovky lidl led

Chytré osvětlení z e-shopu Lidl je mezi uživateli velice populární. Před nějakým časem jsme pro vás testovali hned dvě sady a chválili jsem dobrý poměr mezi cenou a výkonem, povedenou aplikaci i bezproblémové připojení. Po několika týdnech má Lidl Zigbee LED žárovky opět dostupné a to za poměrně příjemnou cenu.

Co je to Zigbee 3.0?

Zigbee 3.0 je bezdrátová technologie, která se v mnoha ohledech podobá třeba technologii Bluetooth. Díky ní můžeme pomocí telefonu ovládat svou chytrou domácnost a to od zapnutí zásuvky přes upravení barvy světla až po ovládání žaluzií. Funguje až do vzdálenosti 75 metrů a díky své kompatibilitě můžete propojit více zařízení a to i od různých výrobců. Potěší rovněž fakt, že lze Lidl zařízení ovládat skrz Google Asistenta či Google Home.

LIVARNOLUX Zigbee 3.0 Smart Home LED žárovka RGB disponuje 16 miliony barev a samozřejmě lze měnit také tóny bílého světla. Nechybí podpora Google Asistenta a nebo je můžete ovládat pomocí dálkového ovládání.

Lidl Home
Lidl Home

Samozřejmostí je kompatibilita s ostatními produkty Lidl Smart Home a i v tomto případě je k plnohodnotnému využití zapotřebí Zigbee brána. Ta se ovšem prodává samostatně. Tento typ je vybavený paticí E27 a stejně na e-shopu je k dispozici za cenu 299 Kč.

Cena: 299 Kč

Jaké Lidl produkty používáte?

Zdroj: Wikipedia, Lidl

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)