TOPlist

Chytré LEDky na zahradu? LIDL má v akci tuto trojici

LIVARNO home Zigbee 3.0 Smart Home Sada zahradních LED reflektoru akce sleva

Tráva posečená, dřevo naskládané, záhonky upravené, plodiny nasazené, houpačka pověšená… a pořád máte pocit, že vaší zahradě něco chybí? Třeba efektní a efektivní osvětlení? Pokud byste chtěli i v jeho případě využít chytré ovládání, jako jedna z možností se nabízí trojdílná sada venkovních RGB LED svítidel LIVARNO home, která sází (a spoléhají, takže bez základní brány se neobejdete) na komunikační protokol Zigbee 3.0. Je momentálně v akci.

 

Zapichovací či volně stojící světla mají pochopitelně odpovídající krytí (IP65) a mají hliníkovou konstrukci. Ke světelným parametrům patří svítivost cca 420 lumenů a teplota cca 2 000–6 500 kelvinů. O svícení se stará v každém kusu 31 LEDek. Jas, 16 milionů barev a odstín bílého světla lze přitom pohodlně ovládat aplikací LIDL Home nebo hlasovým ovládáním.

Lidl Home
Lidl Home

„Bodovka“ těchto svítidel má rozměry cca 7,5 cm x 7,5 cm a přívodní kabel má délku 3,5 metr. Tři kusy těchto světel by běžně stály 3 597 Kč, momentálně je ale v e-shopu LIDLu můžete koupit v sadě o něco levněji za 3 299 Kč.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Kde všude už máte chytré osvětlení?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)