TOPlist

Lidl znovu naskladnil populární Xiaomi Wi-Fi zesilovač. K čemu je dobrý?

xiaomi wi-fi extender e-shop lidl
  • E-shop Lidl opět prodává populární Xiaomi Mi Wi-Fi Range Extender Pro
  • Dokáže rozšířit váš Wi-Fi signál například na zahradu
  • Pořídíte jej za 319 Kč

Lidl e-shop je známý svými nárazovými nabídkami na produkty, které byste zde asi nečekali. Před více než rokem se v něm objevil na krátkou dobu Xiaomi Mi WiFi Range Extender PRO a za několik dnů byl vyprodaný. Nyní jej e-shop znovu naskladnil a navíc jej zlevnil.

Xiaomi Mi WiFi Range Extender PRO je dostatečným řešením pro uživatele, kteří potřebují posílit svůj Wi-Fi signál. Ať už jde o větší byt, rodinný dům, kancelář, nebo třeba pokrytí menší zahrady. Je potřeba zmínit, že vše bude záviset primárně na kvalitě a dosahu vašeho routeru. Pokud máte pomalý internet a starý router/modem, podobný produkt vás nespasí.

xiaomi wi-fi extender pro lidl

Samozřejmě nemůžete očekávat, že budete 50 metrů od původního zdroje streamovat videa ve 4K rozlišení, ale v případě, že vám stačí se třeba na zahradě mrknout na sociální sítě, případně streamovat hudbu, poslouží dobře. Nabízí rychlost až 300 Mb/s a dle Lidlu se k němu může připojit až 64 zařízení současně.

Díky mobilní aplikaci Mi Home je nastavení hračkou. Za 5 minut dokážete extender spárovat s vaším existujícím routerem, a ještě rychleji jej umístíte na ideální místo pro optimální dosah. Zajímavým prvkem je i Ethernet port, který poskytuje flexibilitu při propojení s dalšími zařízeními, jako jsou počítače nebo televizory. Extender může být viditelný jako samostatné Wi-Fi zařízení, nebo může pouze rozšiřovat signál původního routeru.

MI Repeater Pro Wi-Fi Extender • Unboxing, installation, configuration and test

MI Repeater Pro Wi-Fi Extender • Unboxing, installation, configuration and test

Na e-shopu Lidl je aktuálně k sehnání za 319 Kč, ještě před rokem se prodával za 399 Kč. To je skvělá, ale nikoliv nejlepší nabídka. Tu má aktuálně e-shop Sunnysoft, který jej prodává za 289 Kč.

Máte zkušenosti s tímto extenderem?

Cena: 319 Kč

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)