Lidl prodává chytrý robotický vysavač s LiDAR senzorem za zajímavou cenu

lidl vysavač silvercrest
  • Lidl má v nabídce nový robotický vysavač s LiDAR senzorem
  • Můžete ho ovládat i přes mobil 
  • Na e-shopu Lidl je dostupný za 5 999 Kč

V minulosti jsme vás hned několikrát upozorňovali na zajímavé slevy robotických vysavačů SILVERCEST, které lze pořídit na e-shopu Lidl. Nyní jsme na něm narazili na nový model SILVERCREST SSR AL1, který má laserovou navigaci, můžete ho propojit s mobilem a stojí necelých 6 tisíc.

Přesná laserová navigace a ovládání přes mobil

Jednou z hlavních výhod tohoto vysavače je přítomnost laserové navigace (LiDAR), díky které je schopen vytvářet detailní mapu vašeho obydlí, což znamená, že dokáže identifikovat různé překážky a další místa, aby se jim vyhnul. Můžete ho samozřejmě ovládat také skrz aplikaci Lidl Home. Ta vám umožní jednoduše programovat úklid na konkrétní den, což znamená, že vysavač může pracovat bez toho, aniž byste byli doma.

5 režimů čištění

SILVERCREST SSR AL1 nabízí 5 režimů čištění. Pokud chcete důkladné čištění s laserovou navigací, poslouží režim “Smart”. Pro bodové čištění ve tvaru spirály je tu režim “Spot”, pro důkladné čištění podél okrajů místnosti využijte režim “Rohy”. A pokud se potřebujete ten nejvyšší sací výkon, pak je tu režim “Max”. Aby toho nebylo málo, je tu rovněž možnost “Termín”, který vám umožní nastavit denní program úklidu.

Technické specifikace SILVERCREST SSR AL1

Parametr Hodnota
Integrovaný Li-Ion akumulátor 14,8 V (2 900 mAh) pro až 100 minut sacího výkonu
Jmenovitý výkon 22 W
Motor bezkartáčový motor
Hladina akustického výkonu < 72 dB (režim Max)
Sací výkon >= 0,7 kPa v režimu Auto / >= 1,4 kPa v režimu Max / >= 2,0 kPa v režimu Spot
Typ filtru HEPA H12 filtr a hlavní filtr
Typ navigace LIDAR
Doba nabíjení 6–7 hod.
Materiál Těleso – plast (ABS), Kola – guma
Rozměry cca 33 x 9,5 cm (Ø x V)
Hmotnost cca 2,5 kg

SILVERCREST Robotický vysavač SSR AL1 je vybaven nejen laserovou navigací, ale také 10 protinárazovými senzory a 3 senzory proti pádu. Tyto senzory mu umožňují vyhýbat se překážkám a zároveň se chránit před pádem ze schodů či jiných výšek. Neměl by tedy doma nadělit paseku, ani se rozbít, když nebudete doma. Vysavač je poháněn integrovaným Li-Ion akumulátorem a je schopen pracovat až 100 minut na jedno nabití. Bezkartáčový motor zajistí efektivní sací výkon, který se pohybuje od 0,7 kPa v režimu Auto až po 2,0 kPa v režimu Spot. To vše při hladině akustického výkonu, která nepřesáhne 72 dB v režimu Max.

Lidl Home
Lidl Home

Nádoba na prach vysavače SSR AL1 je snadno vyprazdnitelná a omyvatelná. Celkový objem nádoby na prach je cca 450 ml, s využitelným objemem kolem 350 ml. Filtrace je zajištěna pomocí HEPA filtru a hlavního filtru.

Cena: 5 999 Kč

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Co říkáte na poměr cena/výkon u tohoto vysavače?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)