Vychytávka na léto: LIDL prodává mobilní venkovní světlo s Wi-Fi a powerbankou

LIDL Ledvance RGB LED wi-fi venkovní světlo

Poslední mrazivé dny jsou snad už definitivně pryč, takže můžeme dát sbohem uplynulé zimě a těšit se na pohodové teplé večery doma i ve venkovních prostorech. Pokud máte rádi vysedávání na balkoně, terase, zahrádce nebo třeba u táboráku, možná by vám přišlo vhod přenosné RGB LED světlo, které se dá ovládat přes mobilní telefon a ještě navíc má nejen obyčejnou baterii, ale rovnou powerbanku. Přesně takové venkovní svítidlo má v nabídce e-shop řetězce LIDL pod značkou Ledvance.

Toto praktické světlo s rozměry cca 12 x 12 x 20 cm zvládne při běžném provozu svítit na baterii až 6 hodin, případně může energii sdílet s jiným zařízením díky USB výstupu. Maximální příkon činí 5 W, světelný tok je cca 270 lm a k dispozici je 16 milionů RGB barev. Ovládání je možné přes aplikaci LEDVANCE SMART+ WiFi a funguje i řízení přes Google Assistant nebo Amazon Alexa.

LEDVANCE SMART+ WiFi
LEDVANCE SMART+ WiFi

Jak napovídá Hlídač shopů, před minulým létem stálo toto venkovní světlo s powerbankou značky Ledvance 1 699 Kč, nyní je k dostání za 1 499 Kč. Produkt je vyrobený z hliníku a plastu a má krytí IP44.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Do jaké barvy byste si osvětlili třeba balkon?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)