TOPlist

Lidl má v super akci chytrý RGB LED pásek se Zigbee a certifikací IP67

lidl rgb led pásek zigbee sleva
  • Lidl má v akci chytrý LED pásek o velikosti 5 metrů
  • Můžete ho použít doma i na zahradě
  • S jednotkou Silvercrest ho propojíte i s HomeKitem

Pokud hledáte stylové osvětlení pro svou chytrou domácnost, zřejmě sáhnete po nějakém LED pásku, který schováte za nábytek. Na e-shopu Lidl nyní můžete pořídit LIVARNO Home Zigbee 3.0 Smart Home venkovní světelný LED pásek o délce 5 metrů za zvýhodněnou cenu. Namísto původních 1599 Kč ho můžete mít za 1199 Kč.

Tento venkovní světelný LED pásek je součástí chytrého osvětlení Lidl Smart Home, které využívá bezdrátovou technologii Zigbee 3.0. Pásek nabízí až 16 milionů barev a nechybí ani nastavení teploty bílého světla, které můžete pohodlně ovládat pomocí aplikace nebo prostřednictvím hlasových příkazů díky kompatibilitě s Google Asistentem.

Jednou z výhod dalších výhod je jeho rozšiřitelnost a kompatibilita s dalšími výrobky z řady Lidl Smart Home. Můžete snadno propojit více zařízení a vytvořit si tak perfektní atmosféru. Pásek je vhodný jak pro interiér, tak pro venkovní prostory a disponuje ochranou proti vodě a prachu (IP67).

Pro používání tohoto venkovního světelného LED pásku je zapotřebí centrální jednotka, pokud si koupíte tu z Lidlu, můžete systém propojit i s HomeKitem od Applu. Technické údaje tohoto LED pásku zahrnují provozní napětí 220–240 V~ 50/60 Hz, celkový příkon 36 W a životnost přibližně 30 000 hodin. Síťový kabel měří cca 3,5 metru a samotný pásek je dlouhý 5 metrů. Hmotnost činí přibližně 1,5 kg.

Lidl Home
Lidl Home

Cena: 1 199 Kč

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Máte doma nějaký chytrý produkt z Lidlu?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)