TOPlist

Lidl prodává 65″ QLED televizi s Google TV za jednu z nejnižších cen v Česku

Toshiba Lidl televize qled google tv
  • Lidl začal v posledních týdnech prodávat hromadu televizorů za slušné ceny
  • Toshiba 65QG5E63DGL je jeden z nejlevnějších 65″ QLED TV s Google TV na trhu
  • E-shop si za ni žádá 14 999 korun

Trh s televizory v posledních letech dost roste a stále se objevují noví výrobci, kteří se na něm chtějí prosadit. Na e-shopu Lidl se nyní objevil televizor TOSHIBA Smart TV 4K UHD 65QG5E63DGL, který nabízí až překvapivě dobrý poměr mezi cenou a výkonem.

Televizor Toshiba 65QG5E63DGL disponuje úhlopříčkou 65 palců (164 cm) a samozřejmě 4K rozlišením (3840 x 2160 pixelů), nechybí technologie QLED pro sytější barevné podání, samotný panel je pak typu Direct LED, který na rozdíl od levnějších Edge LED televizorů podporuje lokální regulaci LED diod. Maximální jas 300 nitů je ale přinejlepším průměrný, stejně tak jako 50/60Hz obnovovací frekvence, ačkoliv televizor podporuje variabilní obnovovací frekvenci. Nechybí ani podpora pro HDR10, HLG či Dolby Vision.

Co se týče připojení, TOSHIBA nabízí širokou škálu možností – od 3x HDMI 2.0, 2x USB-A až po optický audio výstup a Ethernet. Reproduktory s výkonem 2x 12 W od Onkyo pak rovněž spadají do šedého průměru, ale podporuje Dolby Atmos. Navíc lze počítat se svobodou a možností výběru několika tisíc aplikací díky přítomnosti operačního systému Google TV, ačkoliv čtyřjádrový čipset nebude žádné terno.

google tv toshiba 65 palců qled

Ve skutečnosti je Toshiba 65QG5E63DGL docela dobrou koupí. S cenou 14 999 Kč se zároveň jedná o jeden z nejlevnějších 65palcových QLED televizorů s Android/Google TV na našem trhu. Lidl je v popisu produktu docela stručný, více informací naleznete přímo na webu Toshiba.

Cena: 14 999 Kč

Co říkáte na poměr cena/výkon u této TV?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)