TOPlist

LIDL má v parádní akci skoro metrový Bluetooth reproduktor

LIDL stojanový Bluetooth reproduktor Silvercrest akce sleva

Řetězec LIDL zařadil do své zatím poslední akční nabídky z online e-shopu hned několik zajímavých kousků elektroniky. Nedávno jsme vás informovali například o zlevněném základním vysavači Silvercrest SSRA1. Společně s ním se snížení ceny dočkal třeba i zajímavý domácí stojanový Bluetooth reproduktor Silvercrest. Ačkoli po zvukové stránce nejde o žádný hi-tech kousek a ani se nesnaž na to „hrát“, zajímavá je asi hlavně jeho konstrukce.

Jde o téměř metr (98 cm) vysoký černý válec o průměru 21 cm, který v sobě ukrývá dva 15W měniče. Mezi možnosti konektivity patří kromě Bluetooth také jack AUX, cinch vstup a USB zdířka. Součástí je také držák na mobilní telefon či tablet. Jen je škoda, že zde rovnou není i nabíjecí konektor.

Stojanový reproduktor Silvercrest se dá ovládat jak několika základními tlačítky na horním panelu, tak i dálkovým ovladačem. Ten umí kromě vstupů či skladeb přepínat i předdefinované režimy ekvalizéru. No a ta sleva? Reproduktor je v online lidl-shopu běžně k dostání za 1 799 Kč. Aktuálně je levnější cca o třetinu a stojí 1 199 Kč.

Jaké máte zatím zkušenosti se Silvercrest reproduktory?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)