K televizi, telefonu i počítači: Lidl prodává nejlevněji v ČR soundbar Sharp s výkonem 200 W

lidl soundbar sharp
  • Lidl prodává nejlevněji v ČR soundbar Sharp HT-SBW202
  • Pyšní se výkonem 200 W a můžete ho propojit (takřka) s čímkoliv
  • Na e-shopu je k dostání za cenu 3 699 korun

Dnešní televize sice nabízejí fantastický obraz, ale zvuk často zaostává a to zejména u těch levnějších kousků. Nákup soundbaru dává smysl ale i u dražších televizorů. Jeden z nich nyní nabízí také e-shop Lidl za nejnižší cenu v ČR. Jedná se o model Sharp HT-SBW202, který disponuje výkonem 200 W.

Soundbar Sharp HT-SBW202 přichází v provedení 2.1 s bezdrátovým subwooferem a 1pásmovými reproduktory. Co se týče připojení, nabízí soundbar HDMI, optické digi audio, 3,5mm jack, Bluetooth (ve verzi 4.2) a USB-A, takže si jej můžete propojit nejen do televizoru, ale také s mobilem nebo počítačem.

Sharp HT-SBW202

V balení se nachází dálkový ovladač, přes něj lze nejen měnit hlasitost, ale také ekvalizér. Ve výchozím režimu si můžete nastavit režim film či režim hudba, ale samozřejmě si lze s nastavením různě hýbat a vytvořit si vlastní profil. Hlasitost můžete pochopitelně měnit i přímo na soundbaru, nachází se na něm také jednoduchý LED displej zobrazující aktuálně připojený zdroj.

Sharp HT-SBW202 je loňský model, který začínal v Česku na ceně 4 999 korun, postupem času se zlevňoval a spadl po hranici 4 tisíc. Nejlevněji v ČR jej nabízí Lidl, který si za něj žádá 3 699 korun.

Máte zkušenosti se soundbary?

Cena: 3 699 Kč

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)