Moc neváhejte: LIDL má v super akci startovací Zigbee 3.0 sadu

LIDL Livarno Home Zigbee 3.0 Smart Home Starter Kit 2 akce sleva

Jak jste si jistě všimli, jednou za čas vám přineseme tipy na zajímavé nové produkty z obchodního řetězce LIDL. Sem tam se také stane, že se již prodávané zboží dostane do výhodné cenové akce. V případě této aktuality platí varianta číslo dvě a se slevou se dá pořídit jedna ze základních položek v celém smarthome ekosystému LIDL Home. Zvýhodněná cena svítí u Livarno Home Zigbee 3.0 Smart Home Starter Kit 2, tedy základní sady s centrální bránou, ovladačem a třemi LED žárovkami, kterou prvky jsme i u nás testovali.

LIDL Livarno Home Zigbee 3.0 Smart Home Starter Kit 2 akce sleva LED žárovka brána ovladač

Původní běžná cena tohoto Starter Kitu činila 1 999 Kč a postupně se propadala až na dlouhodobých 1 699 Kč. V rámci současné slevové akce ale LIDL stlačil cenu těsně na úroveň trojciferné hodnoty, což je opravdu skvělá nabídka. Za 999 Kč můžete mít velmi důležitou základní komunikační bránu, tři RGB LED žárovky a k tomu i dálkový ovladač. Samotná Zigbee 3.0 brána je rovněž v akci, ale v rámci této sady se její pořízení pochopitelně vyplatí ještě víc.

Kolik LIDL smarthome prvků už doma máte?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)