Co s vedrem? V LIDLu je v parádní akci mobilní klimatizace

LIDL SilverCrest mobilní klimatizace

Sedíte doma či v kanceláři, potí se vám záda a pořád přemýšlíte, jak se se současnými vedry vypořádat něčím lepším než obyčejným ventilátorem, ale současně něčím méně náročným na instalaci než je klasická “split” klimatizace? Jedním z nejjednodušších a přitom slušně efektivních řešení je klimatizace mobilní, přenosná. Před nedávnem jsme vám doporučovali jednu chytrou z nabídky LIDL shopu za 6 499 Kč.

Pokud je to pro vás příliš vysoká částka, máme pro vás další tip. LIDL má nyní ve slevě mobilní klimatizaci vlastní značky Silvercrest, která sice není nijak chytrá a ovládání u ní obstarává jen panel nebo dálkový ovladač, přesto ale může v místnosti velmi dobře posloužit. Obstará funkci klimatizace, ventilátoru i odvlhčovače, má dva stupně výkonu, pokojový termostat, nastavitelná teplota je od 16 do 31 °C a z trochu chytřejších funkcí můžeme zmínit časovač na 24 hodin s digitálními spínacími hodinami.

Součástí balení je odvodová 1,5metrová hadice a také šikovné těsnění do okna, které při použití hadice omezí nechtěný průchod vzduchu okolo ní. Tato mobilní SilverCrest klimatizace je vhodná pro místnosti do 60 metrů krychlových a chladicí výkon činí 7 000 BTU (2 kW). Aktuální zvýhodněná cena činí 3 999 Kč.

Jak zvládáte aktuální vedra?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)