Lidl nabízí tři levné chytré Samsung 4K televizory. Zaujal vás některý model?

samsung lidl televize

Jsou tomu dva týdny, co jsme vás informovali o tom, že Lidl nabízí levnou Xiaomi Android TV a před nějakým časem se na stejném e-shopu objevila také trojice televizorů Samsung Crystal UHD. Všechny se chlubí 4K rozlišením, přijatelnou cenou nebo klasickými chytrými funkcemi.

4K Samsung Crystal UHD televizory na Lidl e-shopu

Řada těchto televizorů se chlubí displejem Crystal, který má zajišťovat v kombinaci s procesorem Crystal 4K vysoký kontrast. Ten společně s HDR nabídne živé a široké barvy. Všechny samozřejmě nabízí 4K rozlišení. V této cenové kategorii lze čekat 50Hz obnovovací frekvenci, což není pro kompetitivní hraní to pravé ořechové, pro občasné hraní ale bohatě postačí. Sami máme připojený Playstation 5 k podobnému modelu od Samsungu.

Z konektivity stojí za zmínku 2x HDMI, 1x optický audio výstup a 1x anténní výstup. Bezdrátové připojení Bluetooth a Wi-Fi je pak samozřejmostí. Operační systém Tizen nabízí přístup k těm nejpopulárnějším aplikacím jako je HBO Max, Netflix, Apple TV Plus či O2 TV. Pokud máte iPhone či Mac, oceníte možnost připojení přes AirPlay. Televize SAMSUNG Smart TV Crystal UHD 4K, GU TU6979UXZG je na Lidl e-shopu k dostání ve třech verzích. Za základní 43palcovou variantu si prodejce účtuje 8 999 Kč, větší 50palcová verze pak vychází na 10 499 Kč, největší 55palcová varianta pak na 12 499 Kč.

Jakou televizi máte doma vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)