TOPlist

Máte Playstation 5? Lidl nabízí stylový doplněk za pár korun

lidl dokovací stancie pro ps5
  • Lidl nabízí super vychytávku pro všechny majitele Playstationu 5
  • Jedná se o dokovací stanici pro ovladače DualSense
  • K mání je přibližně za polovinu ceny originálního doku

Máte Playstation 5 a rádi byste si pořídili dokovací stanici pro ovladače DualSense, ale nechce se vám za tu originální vyhazovat přes sedm stovek? Pak vás možná zaujme SILVERCREST Nabíjecí stanice pro ovladač PS5, která je dostupná na e-shopu Lidl.

SILVERCREST nabíjecí stanice umožňuje nabíjení dvou ovladačů současně a je tak vhodná pro hráče, kteří mají doma více než jeden DualSense. Z 0 na 100 % se ovladač v této stanici dobije za tři hodiny, což je zcela standardní hodnota. Rychleji DualSense nedobijete ani tou nejvýkonnější nabíječkou. Stav nabití lze navíc jednoduše kontrolovat pomocí LED kontrolky na nabíjecí stanici. Během nabíjení svítí kontrolka oranžově a při plném nabití ovladače se změní na modrou.

V balení se kromě samotné stanice nachází také 1 metr dlouhý nabíjecí kabel s USB-A/USB-C. Hmotnost SILVERCREST Nabíjecí stanice pro ovladač PS5 pak činí 155 gramů. K dostání je jediná modrá varianta, obchodní řetězec si za ní účtuje 379 korun, za poštovné zaplatíte dalších 79 korun.

Cena: 379 Kč

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Koupili byste si neoriginální příslušenství k Playstationu?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)