Aplikace pro nabíjení nářadí? LIDL prodává chytré baterie

LIDL Parkside Performance chytré nabíjení nabíječka baterie aplikace

Takzvaně „smart“ už v dnešní době může být skoro jakékoli zařízení, což dokazuje například společnost Xiaomi, hromada produktů vzešlých z jejího portálu YouPin nebo produkce každé druhé čínské továrny na elektroniku. Jakási chytrost za použití mobilní aplikace se někde hodí víc, jinde zase míň. U novinky, kterou nyní začíná do svého shopu zavádět LIDL, bychom ji ale určitě pochválit mohli. Řetězec totiž začíná zavádět chytré baterie a nabíjení u své značky nářadí Parkside.

V produktové řadě X 20 V Team je k dispozici nabíječka a také jedna baterie, jejichž společnou vlastností je možnost řídit proces nabíjení v rámci mobilní aplikace. Na výběr jsou čtyři konkrétní režimy „výkon“, „vyvážený“, „ekologický“ a „expert“ a k dispozici je také možnost monitorování stavu nabíjení včetně zbývajícího času nebo zobrazení celkové doby používání. Účel takové vychytávky je přitom jasný – dodávat bateriím energii efektivním způsobem a chytře dbát na jejich životnost a správné používání.

Lidl Home
Lidl Home

Tou zmíněnou baterií je PARKSIDE PERFORMANCE Smart akumulátor 4 Ah PAPS 204 A1 za 899 Kč, přičemž se do prodeje chystá i její kapacitně dvojnásobná varianta PAPS 208 A1 za 1 599 Kč. Patří k nim nabíječka PLGS 2012 A1 za 1 399 Kč. Všechny jsou schopné se napojit na aplikaci LIDL Home.

Jak často využíváte akumulátorové nářadí?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)