V LIDLu koupíte telefon Motorola Moto E32s. Nestojí ani 2 tisíce a má 90Hz displej

Lidl motorola moto e32s
  • Lidl zlevnil telefon Motorola Moto E32s
  • Stojí necelé dva tisíce, výbava není úplně špatná
  • Je však vhodný pouze pro méně náročné uživatele

Na e-shopu Lidl podstatně zlevnil telefon Motorola Moto E32s, který začal německý řetězec nabízet začátkem listopadu. Až do včerejška si za něj žádal 2 399 korun, nyní však zlevnil na 1 999 korun. Za takové peníze nemůžete čekat zázraky, telefon bude mít vždy poměrně dost kompromisů, ale pro dítě nebo nenáročného uživatele může stát za zvážení.

Motorola Moto E32s disponuje 6,5palcovým IPS panelem se základním rozlišením 1600 x 720 pixelů, potěší však 90Hz obnovovací frekvence. V útrobách tiká čipset MediaTek Helio G37, který dosahuje v AnTuTu asi na 150 tisíc bodů, není to tedy rozhodně žádný trhač asfaltu, ale základní práci odvede bez problémů a díky poměrně čistému Androidu 12 běží v rámci možností celkem svižně. Výdrž obstarává 5000mAh baterie s podporou 10W nabíjení, nechybí dokonce ani čtečka otisků prstů, která nebývá u takto levných telefonů vždy standardem.

Moto E32s Review: Stock Android Budget Marvel! 🔥

Moto E32s Review: Stock Android Budget Marvel! 🔥

Pro základní focení poslouží 16Mpx hlavní fotoaparát, 2Mpx makro je spíše zbytečné, o selfies a videohovory se postará 8Mpx selfie kamera. Samozřejmostí je přítomnost USB-C a podpora microSD karet, což se vám bude hodit. Tato konkrétní varianta má totiž jen 3 GB RAM a 32GB úložiště, což stačí pro pár aplikací a fotek, ale úplně bych na něj nespoléhal, časem se takřka jistě zaplní.

Cena: 1 999 Kč

Stačil by vám takový telefon na běžné používání?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)