TOPlist

Máte doma nesnesitelné horko? Lidl prodává mobilní klimatizaci, připojíte ji ke Google Asistentovi

lidl klimatizace chytrá
  • Na e-shopu Lidl se nachází několik chytrých klimatizací
  • Díky kolečkům je můžete přesouvat po celém bytě
  • Nechybí podpora Google Asistenty a Alexy od Amazonu

Na e-shopu Lidl koupíte několik mobilních klimatizací, které vám pomohou přežít horké letní dny. Za zajímavou cenu je kupříkladu Mobilní klimatizace Smartcool 7000 Pro od značky Comfee. Ta je vhodná pro místnosti o velikosti do 25 m²/70 m³ a nabízí širokou škálu funkcí.

Jednou z hlavních předností klimatizací Comfee je možnost ovládání přes Wi-Fi pomocí aplikace Smart Control. Díky tomu můžete klimatizaci ovládat z pohodlí svého telefonu, a to i v momentech, kdy nejste doma. Navíc je kompatibilní s hlasovými asistenty jako je Alexa a Google Asistent, takže ji lze ovládat i skrz hlas.

Mobilní klimatizace Smartcool 7000 Pro nabízí nejen chlazení, ale také odvlhčování. Samozřejmostí je také noční režim. Ovládat ji můžete samozřejmě také skrz tlačítka, na LED displeji vidíte vámi nastavenou teplotu. Díky výměníku Golden-Fin je tato klimatizace odolná vůči korozi a zaručuje tak dlouhou životnost. Kolečka umožňují snadné přesunutí zařízení po místnosti podle vaší potřeby.

Cena: 6 499 Kč

Výkon chlazení činí 7000 BTU/h (2,0 kW) a dokáže odvlhčit až 46,56 litrů vzduchu za 24 hodin. Přestože nabízí vysoký výkon, její hladina hluku zůstává na přijatelných 62 dB a váží necelých 25 kg. Lidl prodává také výkonnější varianty PAC 9000 a BTU Smartcool 12 000. Pokud se vám za klimatizaci nechce dávat tolik peněz, můžete zkusit vychytat nějakou akci. Minulý rok jsme vás o jedné z nich informovali.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Máte doma nějakou mobilní klimatizaci?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)