TOPlist

Fritézu z LIDLu lze ovládat mobilem, teď je navíc o tisícovku levnější

Lidl fritéza sleva
  • Lidl kromě potravin prodává i řadu zajímavých spotřebičů
  • V nabídce má například chytrou horkovzdušnou fritézu
  • Lze ji propojit s telefonem a teď je o tisícovku levnější

Už před více než rokem jsme vás informovali o chytré horkovzdušné fritéze z internetového obchodu Lidlu, kterou je možné propojit se smartphonem. Nyní ji oblíbený prodejce nabízí se 33 % slevou, v jejímž důsledku se cena propadla o tisícikorunu. Namísto původních 2 999 Kč tak vyjde jen na 1 999 Kč, což už je rozhodně mnohem příjemnější částka.

Horkovzdušná fritéza Silvercrest XL 5,5L Smart SHFS 2150 A1 se dá ovládat pomocí aplikace Lidl Home. Po propojení s telefonem – využívá k tomu Wi-Fi nebo Bluetooth – je možné prohlížet si 50 uložených receptů pro chytré vaření, vytvářet vlastní recepty a nastavovat časovač se zpožděním maximálně 180 minut. Fritéza navíc do aplikace zasílá nejrůznější upozornění. V mnohém se tak podobá třeba chytré udírně, o které jsme psali nedávno.

Lidl Home
Lidl Home

Fritéza je vybavená fritovacím košem, kam se podle popisku výrobce vleze 1,4 kilogramu brambor, nebo dokonce celé kuře. Vhodná je i pro grilování, pečení či smažení a nabízí 10 přednastavených programů pro rychlý výběr. Stejně tak dobře láká na tři techniky horkého vzduchu – chutnou, rychlou a zdravou. Teplotu je možné nastavit v rozmezí od 60 °C do 200 °C a pochopitelně je možné pokrmy připravovat i bez přídavného oleje nebo tuku.

Cena: 1 999 Kč

Máte ve své kuchyni nějaké podobně chytré zařízení?

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)