TOPlist

LIDL má v akci dvojici chytrých žárovek za super cenu!

lidl žárovka
  • Lidl prodává chytré žárovky za super cenu
  • Můžete je ovládat přes aplikaci i hlasem

Sada chytrých žárovek LIVARNO home Zigbee 3.0 se nyní prodává na e-shopu Lidl za skvělou cenu. Z původních 498 Kč ji nyní prodejce zlevnil na 399 Kč, jedna vás tedy vyjde na necelé 2 stovky.

Tyto filamentové LED žárovky disponují technologií Zigbee 3.0, takže budete ke správnému fungování potřebovat centrální jednotku. Ta se na e-shopu Lidl prodává samostatně. Tato konkrétní žárovka umí měnit jas, nejde však o RGB model a tak nemůžete měnit barvu. Vše obstaráte buď skrz aplikaci Lidl, nebo můžete využít i hlasového ovládání.

lidl filamentové žárovky

Co je to Zigbee 3.0?

Zigbee 3.0 je bezdrátová technologie, která se v mnoha ohledech podobá třeba technologii Bluetooth. Díky ní můžeme pomocí telefonu ovládat svou chytrou domácnost a to od zapnutí zásuvky přes upravení barvy světla až po ovládání žaluzií. Funguje až do vzdálenosti 75 metrů a díky své kompatibilitě můžete propojit více zařízení a to i od různých výrobců.

Je důležité zmínit, že mají příkon 6,5 W a světelný tok 550 lm. Teplota světla činí 2 100 K, což odpovídá teplé bílé barvě. Životnost těchto žárovek je přibližně 25 000 hodin, zapojíte je do patice E27 (jde o nejpoužívanější šroubovací závit).

Lidl Home
Lidl Home

Cena: 399 Kč

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jaké chytré žárovky používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)