TOPlist

Na e-shopu Lidl se objevila levná elektrokoloběžka. Co na ní říkáte?

lidl koloběžka

Elektrokoloběžky se stávají součástí běžného života a jsou stále levnější než kdy předtím. V dnešní době se do jejich výroby pouští nemalé množství výrobců a nyní jednu z nich nabízí také Lidl.

DocGreen Elektrokoloběžka ESA 800 stojí 5 999 Kč

DocGreen Elektrokoloběžka ESA 800 disponuje jmenovitým výkonem 350 W a je poháněno samozřejmě zadní kolo. Maximální rychlost činí 23 km/hod a dojezd pak přibližně 13 km v závislosti na teplotě, hmotnosti uživatele, terénu a dalších faktorech). Populární Xiaomi Mi Electric Scooter Essential nabízí o 7 km větší dojezd, ale o něco nižší maximální rychlost a je také dražší. Nechybí ani ochrana proti úplnému vybití a standardní přepěťová ochrana. Samotné nabíjení pak trvá přibližně 3-4 hodiny. Rám je tvořen z hliníku a samozřejmostí je bílé přední a zadní červené světlo.

  • rozměry 103 x 43 x 101 cm
  • váha 8,9 kg
  • skládací mechanismus

Vzadu nalezneme rovněž mechanickou kotoučovou brzdu, přední brzda je elektronická. Kontrastní LCD displej vám zobrazuje informace jako je aktuální rychlost nebo dojezd. V balení dostanete navíc zvonek a žluté postranní odrazky. Potěší rovněž fakt, že je koloběžka skládací. Na e-shopu Lidl je nyní k dispozici za cenu 5 999 Kč.

Jakou elektrokoloběžku používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)