TOPlist

Tip na levné ozvučení: LIDL a Bluetooth reproduktory

LIDL Bluetooth reproduktory Lenco PA-010 Silvercrest SBL TW6 A2 akce sleva

V nabídce e-shopu obchodního řetězce LIDL se vyskytuje zajímavá elektronika. Můžete si například pořídit dva mini Bluetooth reproduktory Lenco PA-010 a Silvercrest SBL TW6 A2. Oba mohou posloužit jako decentní posílené ozvučení pro mobil, tablet či počítač na stole v domácnosti, případně i někde na cestách v kapse batohu díky přítomnosti baterie.

Malý válcový reproduktor Lenco PA-010 má 10W RMS výkon, 1 800mAh baterii (s neznámou výdrží, rozměry 8,8 x 8,8 x 11,1 cm a také RGB LED osvětlení s efekty, pokud by vás lákalo. LIDL jej prodává za 699 Kč.

Ještě o něco menší Silvercrest SBL TW6 A2 disponuje například 6W RMS výkonem, 1 850mAh baterií s výdrží až 15 hodin a jeho rozměry jsou 7,5 x 9 x 7,5 cm. Neumí sice svítit či blikat, ale nabídne navíc i jack AUX vstup a je možné jej zapojit do TWS stereo sestavy s druhým kusem. Tento reproduktor si můžete objednat za 349 Kč. A to ve stříbrné či černé barvě.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jaký máte názor na takto malé reproduktory?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)