Lidl prodává parádní Bluetooth reproduktor s RGB za skvělou cenu

Bluetooth reproduktor Lidl

Lidl pravidelně produkuje nové výrobky pod značkami jako Livarno a Silvercrest, které nabízejí za málo peněz poměrně dost muziky. V tomto případě doslova. Na e-shopu Lidl se totiž objevil nový bezdrátový Bluetooth reproduktor Silvercrest.

Reproduktor zaujme zajímavým designem. Je jasné, že se zde výrobce nechal inspirovat ostatními. Asi nejvíce nám připomíná Harman Kardon Aura Studio 2: UFO. V oblasti zvuku se samozřejmě s dražším konkurentem nemůže porovnávat. Může však zaujmout RGB podsvícením. Výkon činí 20 W, což je v této cenové kategorii poměrně běžná hodnota.

Kromě Bluetooth připojení můžete využít také 3,5 mm AUX vstup a nabíjí se přes USB-C konektor. Na jedno nabití by měl vydržet až 4 hodiny. Jeho rozměry činí 11,5 x 11,5 x 14,5 cm a včetně baterie váží reproduktor 850 gramů. Koupit jej můžete za cenu 799 Kč. Pokud tedy chcete zajímavou designovku třeba na pracovní stůl, může být tento kousek zajímavou volbou.

Cena: 799 Kč

Jaký bezdrátový reproduktor používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)