Lidl prodává chytrý videozvonek s Wi-Fi za pakatel! Umí Full HD a nechybí obousměrná hlasová komunikace

lidl wifi videozvonek
  • Lidl prodává extra levný videozvonek s Wi-Fi
  • Nechybí obousměrná hlasová komunikace
  • Aplikace je dostupná na Android i iOS

Na e-shopu Lidl se před nějakým časem objevil chytrý zvonek od značky Alpina. Vyznačuje se především nízkou cenou, v současnosti jde o jeden z nejlevnějších chytrých videozvonků, který si můžete v Česku pořídit.

Díky ovládání přes aplikaci (skrz Wi-Fi) můžete s lehkostí sledovat každého, kdo zazvoní. Vestavěná kamerka umí natáčet až ve Full HD při 25 fps, což zajistí dostatečně ostrý obraz, který vám umožní snadno identifikovat osobu za dveřmi. Nejde však jen o pasivní sledování. Prostřednictvím mikrofonu a reproduktoru můžete snadno komunikovat s návštěvou, nebo třeba pošťákem, přestože nejste doma. Samozřejmostí je taktéž noční vidění, díky čemuž lze zvonek částečně využít i jako bezpečnostní kameru. Umí totiž rozpoznat i pohyb a následně vám zaslat notifikaci. Škoda, že má jen základní certifikaci IP54.

Fotografie a videozáznamy lze snadno ukládat na microSD kartu do velikosti 128 GB, která však není součástí balení. Aplikace Alpina Smart je dostupná jak na Android, tak i na iOS. Pokud byste přece pokukovali po něčem trochu lepším, můžeme doporučit zvonek Aqara Smart Doorbell G4, který jsme před časem recenzovali.

Alpina Smart
Alpina Smart

Cena: 1 199 Kč

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Stačil by vám podobný videozvonek?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)