TOPlist

Cenové dno. Lidl nabízí bezdrátovou nabíječku za 129 korun!

Lidl
  • Lidl pravidelně nabízí některé produkty za bezkonkurenční ceny
  • O superlevné bezdrátové nabíječce jsme psali už před několika týdny
  • Tentokráte dokázal Lidl srazit cenu ještě níže, 129 korun je cenové dno

Bezdrátovému nabíjení jsem nikdy úplně nefandil, ačkoliv už mnoho let používám mobilní telefony, které tuto funkci nabízí. Nic to ale nemění na faktu, že bezdrátové nabíjení považuji za velmi důležitou funkci a naprosto chápu lidi, kteří doma nebo v práci telefon položí na nabíjecí podložku a nemusí se o nic starat.

Cena bezdrátových nabíječek během let výrazně klesla a dnes je můžete pořídit za pár stokorun. Ty nejkvalitnější a nejrychlejší jsou samozřejmě o něco dražší, některé telefony dnes podporují klidně 50W bezdrátové nabíjení. Základní modely jsou ale velmi levné a když se do toho vloží Lidl, cena klesne ještě níž!

Důkazem je nabíječka Tronic Qi Single, kterou ve své nabídce nyní Lidl má za skvělých 129 korun. Těšit se můžete na 10W nabíjení, nechybí informační LED dioda. Povrch nabíječky je silikonový, dokáže nabít i zařízení v obalu. Do nabíječky jde energie skrze klasický konektor USB-C. Součástí balení je propojovací kabel (na druhé straně má klasické USB) s délkou jeden metr, zvlášť si musíte pořídit samotný adaptér do zásuvky, ačkoliv ten je pořád ještě běžnou součástí balení u většiny mobilních telefonů, takže téměř určitě už doma nějaký máte a nic kupovat nemusíte.

Stlačí Lidl v budoucnosti cenu ještě níž? Možné je všechno!

Vzhledem k ceně se přímo nabízí možnost koupit si bezdrátových nabíječek více, jednu umístit například u nočního stolku, jednu v kanceláři a pokud se pravidelně zdržujete ještě na jiném místě, klidně si můžete koupit nabíječky tři. Na výběr jsou dvě barevné varianty a nijak se neexperimentovalo, máme zde černou a bílou verzi.

Když už jsme u bezdrátového nabíjení – jsem zvědav, jestli se v roce 2024 objeví telefony, které by dokázaly ještě rychlejší bezdrátové nabíjení. Moje současné Xiaomi 13 Ultra zvládá 50W bezdrátové nabíjení a je to docela hukot, jsem ale člověk věčně nespokojený a klidně bych bral ještě vyšší rychlost.

Cena: 129,90 Kč

Používáte bezdrátové nabíjení?

Jozef Cmar
O Autorovi - Jozef Cmar

O telefonech začal psát už před dvaceti lety, tehdy se zaměřoval na Sony Ericsson. Později vytvořil projekt XPERIA.cz (a doménu si nechal až do současnosti,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)