LG oznámilo smartphone Velvet. Od ostatních telefonů se má dosti odlišovat

lg velvet

Společnost LG dnes oznámila název pro svůj nadcházející telefon. Jmenovat se bude Velvet a přestože jsme se nedočkali žádných konkrétních specifikací jsme se dověděli spoustu zajímavostí. Bylo například potvrzeno, že bude LG Velvet prvním telefonem, který bude disponovat zcela novým designem.

Velvet má začít novou kapitolu v mobilní strategii jihokorejského giganta, kde se bude sázet především na design, nikoliv na nejlepší specifikace. Telefon má být na první pohled jiný než telefony od ostatních výrobců. LG slibuje, že bude radost telefon vůbec držet v ruce. V tuto chvíli bohužel nemáme k dispozici žádné fotografie ale pouze logo.

LG Velvet

Jediné, co o telefonu bylo prozrazeno již dříve byl design zadního fotoaparátu, který bude ve tvaru kapky. LG řadou Velvet nahradí sérii G, která se v posledních letech na trhu příliš nechytila. Oficiálního představení bychom se měli dočkat 15. května, kdy má jít telefon zároveň také do prodeje.

Myslíte, že LG Velvet uspěje na trhu?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

lg nahledovy

Recenze: LG Optimus One (P500)

Telefony Karel Kilián Karel Kilián
24 min. uložit na později

Komentáře (5)