TOPlist

Cena za LG Velvet je vyšší, než jsme doufali. Kolik za něj zaplatíme?

LG Velvet cena

Nadcházející telefon od LG je jedním z vůbec nejočekávanějších telefonů letošního roku. Zaujmout má totiž netradičním designem, solidním výkonem i zajímavým poměrem cena/výkon. Zítra startují v Jižní Koreji předobjednávky na LG Velvet a známá je také konečná cena. Kolik tedy za telefon zaplatíme?

Telefon stojí v Koreji 899 800 KRW (jihokorejský won), což se rovná asi 18 500 korunám bez daně. To není úplně málo, jelikož za takovou cenu poměrně snadno koupíme výkonnější telefon. LG Velvet bude mít pod kapotou čipset Snapdragon 765G, který má v sobě zabudován modem Snapdragon X52 pro 5G připojení. Na výběr dostaneme pouze z jedné varianty a to 8 GB RAM a 128 GB úložiště. Pro rozšíření však nebude chybět microSD karta.

Na zadní straně pak nalezneme tři fotoaparáty, přičemž ten hlavní bude disponovat rozlišením 48 megapixelů, ultraširokoúhlý 8 megapixelů a hloubkový senzor pak 5 megapixelů. Selfie kamerka pak nabídne rozlišení 16 megapixelů. Přední stranu bude pokrývat 6,8″ P-OLED panel s Full HD + rozlišením a zakřivenými hranami. Jsme velice zvědaví, kolik bude stát telefon v Evropě. Původně se totiž spekulovalo o částce okolo 14 000 korun.

Je cena za LG Velvet adekvátní?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)