Menu

LG již také začíná s veřejným testováním Android Oreo

LG na tom bylo s aktualizacemi svých vlajkových modelů v posledních letech docela dobře. Minulý rok se například jejich model LG V20 mohl chlubit tím, že se jednalo o první telefon, který měl přímo z krabičky Android 7 Nougat. I díky tomu tento rok přišlo menší zklamání, když se to nezopakovalo u Android Oreo a modelu LG V30. Nicméně osmá verze Androidu na tento telefon je již za rohem, LG začalo s veřejným testováním Android Oreo.

U LG už také s veřejným testováním Android Oreo

Včera jsme informovali o tom, že Samsung spustil v prvních zemích betaverzi Android Oreo, LG není příliš pozadu, i když betaverze je trochu omezenější než v případě Samsungu. Prozatím je dostupná pouze pro majitele LG V30, kteří se nachází v Jižní Koreji. Očekává se ale, že další země budou brzy následovat. K betatestování se bude dostat přes aplikaci Quick Help, kde se objeví banner s možností stáhnutí testovací verze Android Oreo.

android oreo lg v30

LG by mělo cílit na vydání stabilní verze Android Oreo ještě v prosinci tohoto roku. Prozatím ale u všech informací jde o model LG V30. O druhém vlajkovém modelu tohoto roku LG G6 se zatím vůbec nehovoří, nedá se tak ani očekávat, že by vyšla betaverze Oreo v nejbližší době.

LG V30 katalog

LG V30

1.0
  • Displej 6,0'', OLED, 2880 x 1440 px
  • Procesor Qualcomm Snapdragon 835
  • RAM 4GB
  • Fotoaparát 16 MP
  • Baterie 3300 mAh
  • Cena od 16 390 Kč

Vlastníte telefon od LG? Jste spokojeni s jejich aktualizacemi na nové verze Androidu?

Zdroj: androidauthority.com

 

Komentáře

nobel

3.11.2017 13:15

k LG G6…. naznačuje to únik skrze benchmark Geekbench, kde byl smartphone zaznamenám s Androidem 8.0, který je v neveřejném testování. tolik citace z několika zahraničních webů.. takže klid prosím. všeobecně se očekává, že G6 dostane oreo dříve, než V30, které ještě ani není na všech trzích. ovšem.. komu chybí Oreo, nemusím mít za každou cenu nejnovější software, když s Nugátem G6 běží dokonale

febrik

3.11.2017 14:58

No jo.. LG. Na jednu stranu výborná elektronika, na druhou ubohoučký marketing a nám velmi dobře známé umění dodávek/nedodávek nových modelů na regionální trhy.

Sagitarius

sagitarius64 0

5.11.2017 9:59

“Na jednu stranu výborná elektronika….” To co hulíš asi nebude nejkvalitnější matroš. Měl bys s tím přestat, než to bude ještě horší.

Ondraf

5.11.2017 20:01

Na LG G3 pouze Marshmallow a dál nic škoda, přitom čistý Nougat 7.1.2. co sem sám(neoficiálně) nahrál funguje parádně svižně..📲👍

RSS (komentáře k článku)