LG již také začíná s veřejným testováním Android Oreo

testovanim android oreo lg v30

LG na tom bylo s aktualizacemi svých vlajkových modelů v posledních letech docela dobře. Minulý rok se například jejich model LG V20 mohl chlubit tím, že se jednalo o první telefon, který měl přímo z krabičky Android 7 Nougat. I díky tomu tento rok přišlo menší zklamání, když se to nezopakovalo u Android Oreo a modelu LG V30. Nicméně osmá verze Androidu na tento telefon je již za rohem, LG začalo s veřejným testováním Android Oreo.

U LG už také s veřejným testováním Android Oreo

Včera jsme informovali o tom, že Samsung spustil v prvních zemích betaverzi Android Oreo, LG není příliš pozadu, i když betaverze je trochu omezenější než v případě Samsungu. Prozatím je dostupná pouze pro majitele LG V30, kteří se nachází v Jižní Koreji. Očekává se ale, že další země budou brzy následovat. K betatestování se bude dostat přes aplikaci Quick Help, kde se objeví banner s možností stáhnutí testovací verze Android Oreo.

android oreo lg v30

LG by mělo cílit na vydání stabilní verze Android Oreo ještě v prosinci tohoto roku. Prozatím ale u všech informací jde o model LG V30. O druhém vlajkovém modelu tohoto roku LG G6 se zatím vůbec nehovoří, nedá se tak ani očekávat, že by vyšla betaverze Oreo v nejbližší době.

LG V30

LG V30

1.0
  • Displej 6,0'', OLED, 2880 x 1440 px
  • Procesor Qualcomm Snapdragon 835
  • RAM 4GB
  • Fotoaparát 16 MP
  • Baterie 3300 mAh
  • Cena od 16 390 Kč

Vlastníte telefon od LG? Jste spokojeni s jejich aktualizacemi na nové verze Androidu?

Zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

system android 8

Android 8 novinky: Shrnutí hlavních funkcí

Články David Trlica David Trlica
4 min. uložit na později

Komentáře (4)