LG K92 5G oficiálně: zajímavý poměr mezi cenou a výkonem

lg nový mobil

LG oficiálně představilo model K92 5G, který nabízí zajímavý poměr mezi cenou a výkonem a hlavně podporu 5G sítí. Díky čipsetům jako je Snapdragon 765G či Snapdragon 690 jsou 5G sítě, respektive jejich podpora stále dostupnější a právě nejnovější počin od LG má cílit v USA právě na zákazníky, kteří mají o síť nové generace zájem a zároveň nechtějí utratit za telefon hodně peněz.

LG K92 5G oficiálně

Pojďme ale k dalším klíčovým specifikacím. Přední stranu telefonu pokrývá 6,7″ IPS LCD panel s Full HD+ rozlišením a výřezem, kde se nachází 16 megapixelová selfie kamerka. Čtečka otisků prstů je kvůli použitému panelu implementována do power tlačítka, nikoliv přímo do displeje. Na zadní straně nalezneme poměrně zajímavou čtveřici fotoaparátů. Ten hlavní má rozlišení 64 megapixelů a světelnost f/1,78. Dále se zde nachází 5 megapixelový ultraširokoúhlý snímač a dva 2 megapixelové objektivy – jeden makro a druhý hloubkový.

LG K92™ 5G | AT&T

LG K92™ 5G | AT&T

Pod kapotou nám pak tiká čipset Snapdragon 690, kterému sekunduje 6 GB operační paměti RAM a 128 GB úložiště. To lze však rozšířit pomocí microSD karet. O výdrž baterie se pak stará 4 000 mAh akumulátor, který se nabíjí skrz USB-C port. Rychlost nabíjení bohužel neznáme. Za telefon zaplatíme 400 amerických dolarů, tedy asi 9 300 korun. Dostupnost na globálním trhu je zatím otazníkem.

Co říkáte na nový LG telefon?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)