LG K31 oficiálně: nízká cena, Android 10 i dostatečný výkon

lg k31

Společnost LG včera oficiálně představila telefon K31 mířící do nízké třídy. Již dle specifikací je jasné, že by měl konkurovat telefonům jako je Realme C12 či Redmi 9C. Nasadil totiž nízkou cenu a také odpovídající hardware. Pojďme se na něj tedy podívat.

LG K31 oficiálně

Přední stranu telefonu pokrývá 5,7″ LCD displej s HD + rozlišením a průstřelem, kde se nachází 5 megapixelová selfie kamerka. Na zadní straně pak nalezneme hlavní 13 megapixelový fotoaparát, kterému sekunduje 5 megapixelová ultraširokoúhlá čočka se zorným polem 120 stupňů. O výkon se stará čipset MediaTek Helio P22 v kombinaci s 2 GB RAM a 32 GB úložištěm. To je možné rozšířit skrz microSD kartu.

Systémem je Android 10 s nadstavbou UX LG. O výdrž baterie se stará relativně malá (alespoň oproti konkurenci) baterie o kapacitě 3 000 mAh, kterou lze dobíjet skrz microUSB. Mezi další vlastnosti, které stojí za zmínku je čtečka otisků prstů, audio jack či vyhrazené tlačítko pro spouštění Google Asistenta. Telefon se prodává v USA za 150 dolarů, tedy asi 3 300 korun bez daně.

Jak se vám zamlouvá tento telefon?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)