TOPlist

LG G6 Mini se představí za týden pod názvem LG Q6

lg G6 mini

LG G6 Mini se poprvé objevil před několika dny, kdy několik zdrojů prozradilo, že nový zmenšený model se bude prodávat jako LG Q6. Potvrzení nyní přišlo od sousedů z Polska. Díky polskému zastoupení LG navíc víme, kdy se nový telefon představí.

LG G6 Mini (LG Q6) se představí již 11. července

Polské zastoupení LG dnes rozeslalo tamějším novinářům pozvánku na představení nového telefonu, které se uskuteční 11. července v 18:00. Na pozvánce je také hashtag #LGBarbeQ a právě ze zvýrazněného písmena Q jde poznat, o kterém telefonu se bude mluvit. Případně hned ve spodní části je napsaný přímo název LG Q6, kdyby měl náhodou někdo pochyby.

Již před několika dny zveřejnil Evan Blass na svém twitteru informace, že LG G6 Mini se bude právě jmenovat LG Q6. Dále přidal informace, že opět bude mít displej poměr stran 18:9 jako LG G6, dále má mít již „jen“ jeden fotoaparát se 13 MPx a 3GB RAM. Dřívější spekulace pak hovoří o tom, že displej má velikost 5,4 palce. Lišit se tedy bude spíše ve výbavě, než velikosti. Jak to ve skutečnosti je, se dozvíme už za týden.

Těšíte se na menší verzi LG G6?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)