TOPlist

Nabídne také smartphone LG G5 sekundární displej podobný tomu z LG V10?

lg-v10-phone-0117.0

LG G4, současná vlajková loď společnosti LG, je tu s námi teprve 8 měsíců, už se však množí spekulace o jeho možném nástupci v podobě telefonu LG G5. Dle těchto prvotních informací by se měla nová generace vlajkové lodi od LG inspirovat v jiném modelu z nabídky tohoto jihokorejského výrobce, a to LG V10.

Tato inspirace konkrétně spočívá v použití dvou displejů ve stejném uspořádání jako v případě LG V10. Nad běžným displejem by tak měl být umístěn ještě pásek displeje s rozlišením 160 x 1040 px, pro tento displej je pak dostupná celá řada funkcí a také může sloužit pro zobrazování notifikací.

LG G5 v10

Vedle druhého displeje by LG G5 mohlo disponovat také jakýmsi „magickým slotem“, pomocí kterého by majitel mohl rozšířit funkcionalitu svého telefonu například o sluchátkový zesilovač či fyzickou klávesnici. Dále by tato chystaná novinka mohla být vybavena 135° fotoaparátem o rozlišení 16 MPx. Výbava by měla zahrnovat také chipset Qualcomm Snapdragon 820, 3 GB RAM nebo 5,3″ QHD displej.

Již dříve se přitom objevily dosud nepotvrzené informace, že LG lidově řečeno „zařízlo“ vývoj modelu LG Flex 3, jehož předchůdce sice rozhodně nelze označit jako nepovedené telefony, jejich větší komerční úspěch se však nekonal. Namísto toho by se společnost měla soustředit právě na LG G5 a nástupce modelu V10, kterému se aktuálně mimořádně daří.

Uvítali byste u nadcházejícího LG G5 druhý displej po vzoru LG V10?

 

Zdroj: GSMArena.com

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)