TOPlist

Odloží LG vývoj modelu Flex 3 kvůli telefonům V10 a G5?

lg g flex 2

Telefony LG G Flex jsou jiné a přináší něco, co mohou ostatní smartphony pouze závidět – prohnutý a pružný displej. Telefon zkrátka ohnete jako bumerang a on se vrátí do svého původního tvaru. Velice zajímavý koncept, který se ale nesešel zrovna s velkým úspěchem. A to i přesto, že ani jeden z modelů nebyl vůbec špatný. Přidá LG třetí generaci?

LG G Flex 3 – vydání v Las Vegas na začátku roku se neplánuje

Druhá generace této rodiny byla představena na lednovém kongresu CES 2015 v Las Vegas, očekávalo se tedy, že by o rok později mohla být uvedena i novinka LG G Flex 3. Podle posledních informací tomu ale tak nebude. A dokonce to vypadá, že LG „zazdí“ vývoj tohoto modelu úplně. Zákazníci zkrátka o podobné telefony příliš zájem nemají, odrazuje je navíc i vysoká cena v počátcích prodeje.

Nyní je situace trochu jiná. LG G Flex 2 je vyprodáván za cenu okolo 7 000 Kč, což je za tak vybavený smartphone skvělá nabídka. Tak trochu to ale vypadá, jako by LG chtělo za touto sérií udělat tlustou čáru.

LG_G_Flex_2_Wide

LG se soustředí na modely G5 a V10

Nejvyšší řada G má mezi uživateli obrovský úspěch – výkonově a výbavou se drží konkurence a přitom stojí o několik tisíc korun méně. Přestože je tu s námi G4 jen chvíli, již vyhlížíme nástupce v podobě 5. generace. Ten by mohl dorazit již v prvním čtvrtletí roku 2016.

Letošním překvapením je pro nás telefon LG V10, který si ještě před samotným prodejem vytvořil velkou skupinu fanoušků a vypadá to, že má velmi dobře našlápnuto. Na vývoji tohoto přístroje si dá LG záležet a v příštím roce se nejspíše dočkáme nástupce. Vyhlídky pro model G Flex 3 nejsou tedy vůbec růžové – buď se jej dočkáme se zpožděním, anebo vůbec.

lg v10 katalog

 

LG V10 widget

zdroj: talkandroid.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)