LG G3 a Optimus UI – podívejte se na snímky nového prostředí

lg g3 featured

Čím blíže je oficiální uvedení nového modelu mobilního telefonu LG G3, tím více na veřejnost uniká různých zákulisních a neveřejných informací. Poslední takové informace se týkají přepracované verze prostředí od společnosti LG – Optimus UI. Jak se zdá, tak se dočkáme opravdu mnoha změn, pojďme se podívat na to, co nás čeká.

LG G3

Na úvodní stránce si můžete všimnout nového widgetu s nápisem “You may want to take an umbrella since rain is expected during this afternoon“. Podle všeho se jedná o novou funkci, která díky informacím z předpovědi počasí a vašeho pohybu vytvoří personifikované doporučení pro vaši každodenní činnost.

LG G3 Optimus UI 2

Z obrázků si můžete jasně všimnout, že LG přepracovalo prakticky vše, co mu jen přišlo pod ruku. Veškeré ikonky působí o mnoho jednodušším dojmem, stejně jako celé prostředí. U možností rychlého nastavení v notifikační liště lze také vypozorovat jistou podobu s kulatými ikonami z prostředí TouchWiz od společnosti Samsung.

Kromě nového vzhledu prostředí Optimus UI je tímto také potvrzeno rozlišení displeje připravované novinky. Veškeré snímky mají totiž rozlišení plných 2560 x 1440 pixelů.

Co říkáte na nové prostředí Optimus UI z LG G3? Líbí se vám?

Zdroj: GSM Arena

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (24)