LG G Watch – známe specifikace a cenu chytrých hodinek

LG-G-Watch-Press-10

Společnost Google dnes představila na své akci Google I/O i druhé hodinky, tentokrát model LG G Watch, o kterém jsme slyšeli již dlouhou dobu dopředu. Chytré hodinky od LG tak pro nás nejsou takové překvapení a některé parametry se dokonce potvrdily včetně systému Android Wear na palubě. Největší zvláštností je nejspíše procesor Snapdragon 400, který existuje ve dvoujádrové i čtyřjádrové verzi. Podle předchozích zpráv to vypadá, že se jedná právě o 4 jádra, což je u chytrých hodinek netypické. Hardwarovou výbavu dále doplňuje 512MB RAM paměť, 4GB vnitřní úložiště a 400mAh baterie. Veškeré informace jsou zobrazeny na 1,65″ LCD IPS displeji s rozlišením 280 x 280 pixelů, který by měl být stále zapnutý (aby byl vidět čas). Stejně jako hodinky Samsung Gear Live nabídnou LG G Watch voděodolnou konstrukci s certifikací IP67.

lg-g-watch

Chytré hodinky LG G Watch vypadají velmi dobře, troufáme si tvrdit o něco lépe než Samsung Gear Live. Na druhou stranu to vypadá, že budou o něco dražší – cena 229 dolarů (cca 4600 Kč). Tak či tak se trh s chytrými hodinkami rozrostl o další dva přírůstky a my jsme jen rádi. V chytrých hodinkách vidíme budoucnost a moc se těšíme, až si Samsung Galaxy Live a LG G Watch budeme moci zrecenzovat.

lg-g-watch-specs

Katalog Android zařízení

Katalog Android zařízení

Specifikace, recenze, galerie, video, hodnocení, porovnávání...

Pro více informací navštivte náš katalog zařízení.

zdroj: androidcentral.comandroidcentral.com (cena)

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Google-Play-Logo

Nový Google Play ke stažení!

Zprávičky David Mysliveček David Mysliveček
2 min. uložit na později

Komentáře (9)