Menu

LG G Watch – známe specifikace a cenu chytrých hodinek

Společnost Google dnes představila na své akci Google I/O i druhé hodinky, tentokrát model LG G Watch, o kterém jsme slyšeli již dlouhou dobu dopředu. Chytré hodinky od LG tak pro nás nejsou takové překvapení a některé parametry se dokonce potvrdily včetně systému Android Wear na palubě. Největší zvláštností je nejspíše procesor Snapdragon 400, který existuje ve dvoujádrové i čtyřjádrové verzi. Podle předchozích zpráv to vypadá, že se jedná právě o 4 jádra, což je u chytrých hodinek netypické. Hardwarovou výbavu dále doplňuje 512MB RAM paměť, 4GB vnitřní úložiště a 400mAh baterie. Veškeré informace jsou zobrazeny na 1,65″ LCD IPS displeji s rozlišením 280 x 280 pixelů, který by měl být stále zapnutý (aby byl vidět čas). Stejně jako hodinky Samsung Gear Live nabídnou LG G Watch voděodolnou konstrukci s certifikací IP67.

lg-g-watch

Chytré hodinky LG G Watch vypadají velmi dobře, troufáme si tvrdit o něco lépe než Samsung Gear Live. Na druhou stranu to vypadá, že budou o něco dražší – cena 229 dolarů (cca 4600 Kč). Tak či tak se trh s chytrými hodinkami rozrostl o další dva přírůstky a my jsme jen rádi. V chytrých hodinkách vidíme budoucnost a moc se těšíme, až si Samsung Galaxy Live a LG G Watch budeme moci zrecenzovat.

lg-g-watch-specs

Katalog Android zařízení

Katalog Android zařízení

Specifikace, recenze, galerie, video, hodnocení, porovnávání...

Pro více informací navštivte náš katalog zařízení.

zdroj: androidcentral.comandroidcentral.com (cena)

 

Komentáře

Game

z aplikace
26.6.2014 6:52

Nemohu se pomoct, ale ta podobnost ze Sony smartwatch 2 je vážně velká…

HaliG

HaliG

26.6.2014 7:54

používám prvni generaci sony smartwatch. Ze začátku jsem moc nevěřil, že by to k něčemu byl, ale musim řict, že jsem si na ně celkem zvyknul. Šetří čas při rychlé práci s telefonem atd. Za dobu používání jsme ale narazil na dvě věcí, které mi vadí.
1. LCD display – uplna pitomost, stači aby trošku vylezlo sluničko a už ani nevite kolik je hodin :-).
2. dotyková vrstva – sice se může zdát, že je fajn plácat prstem po display, ale neni to tak úplně pravda. Po par dotecích je display upatlaný od otisku a pak už na něm na světle vůbec nic nevidíte. Tlačítka jsou asi nejlepší, nebo kombinace tlačítek a dotykové vrstvy.

Jinak hodinky jsem si koupil na zkoušku z druhé ruky za 500,- a ta cena na to asi sedi :-D

Jediny hodinkz, který jsou podle mě dneska použitelný jsou Pebble. Jen by mohli být trosku levnější ;-)

Game

z aplikace
26.6.2014 8:35

Tak já pouzivam Sony smartwatch 2 a nemůžu si je vynachválit, treba při jízdě autem ideální pomocník, vidím kdo volá jestli je to potřeba vzít nebo to počká, nebo kdo píše, ovládání přehrávače taky super, dokonce se na nich dá odepsat, sice na žádný slohové práce to není, ale rychle se dá odepsat….
Myslím že Sony smartwatch 2 sou úplně jinde než první verze

J.dvorak85

Honza Dvořák 0

26.6.2014 9:36

Game:
Jako by si z oka vypadli, že? :)

Shark.jd

Jan Dolejšexternista 7

26.6.2014 9:58

Game
Naprostý souhlas. :) Používám SW2 každý den a nemůžu si je vynachválit. Oproti první verze je to nebe a dudy. Žádné problémy s konektivitou, skvělá čitelnost, slušná výdrž a mnoho užitečných aplikací.

Game

z aplikace
26.6.2014 10:26

@Honza Dvořák : přesně tak jen ty LG výpad dají uzssi a o něco delší jinak podobnost je velká (možná to dělají jen fotky) a hodinky se pak dají od sebe rozeznat pouze podle oka
@Jan Dolejš : kdo nevyzkousel nikdy nepochopí mocnost teto techniky, spousta lidí okolo mě si tuka na čelo, já se jen smeju jak tahají stále telefon s kapes a já dnes vím kdo píše nebo volá :)
Dost to usnadňuje život, osobně je nepouzivam non-stop protoze v mém zaměstnání by moc dlouho nevydržely :/

kk

kk

26.6.2014 11:58

Já se těšil na nějaké video nebo obrázky s Motorola 360 a zase nic neukázali :-/

spot

spot

26.6.2014 15:03

kua proc to ma takovej tlustej ramecek?

fena z hodonína

fena z hodonína

27.6.2014 16:02

Snapdragon 400 – zajimalo by me jestli ty hodinky budou zahrivat ruku podobne jako se rozehreje treba mobil pri nejake cinnosti.

RSS (komentáře k článku)