Konkurence pro realme? Levný Samsung Galaxy A22 5G cenou překvapí

levny samsung galaxy a22 5g realme

Společnost Samsung prý pracuje na dalším telefonu, který by se měl brzy dostat na trh. Nadcházející levný telefon Samsung Galaxy A22 5G bude vůbec nejdostupnějším 5G modelem, přičemž má konkurovat levnějším telefonům od realme či Redmi. A co tedy cena?

Levný Samsung Galaxy A22 5G

Dle nejnovějších informací má Samsung tento mobil prodávat v Jižní Koreji za přibližně 200 000 KRW, což je přibližně 3 800 korun bez daně. Očekává se, že zejména v jihovýchodní Asii a Indii se bude telefon prodávat jak na běžícím páse. Dočkat bychom se jej měli ve druhé polovině roku 2021 jako nástupce Galaxy A21. Dražší model Galaxy A32 5G má pak dorazit ještě v první polovině příštího roku.

Bohužel prozatím nejsou známy žádné konkrétní specifikace, ovšem dle odhadů v něm má tikat buď čipset MediaTek Dimensity 700, nebo dosud nepředstavený čipset od Qualcommu z řady 6xx, což by dle nás dávalo větší smysl. Kapacita RAM má pak být 4 GB a můžeme se těšit také na tři fotoaparáty.

Koupili byste si realme nebo radši Samsung?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)