TOPlist

Lety Google vám řeknou, kdy je nejlepší koupit letenky

Lety Google

Rezervace letenek může být klíčová. Rozhodnout se, jakou společností letět, jestli si připlatit, nebo naopak čekat a kontrolovat, kdy se letenka zlevní. Nová aktualizace pro Lety Google by vám s tím mohla pomoct.

Lety Google upozorní, kdy je nejlepší koupit letenku

V nové aktualizaci se uživatelé můžou dozvědět, jestli se dá očekávat zvýšení, nebo naopak snížení ceny letenky. Můžete si tak naplánovat přesný den, kdy letenku koupíte za nejmenší cenu. K Lety Google můžete přistoupit rovnou z prohlížeče. Stačí přejít na webovou stránku www.google.com/flights.

flightimmersive_2-width-800

 

Přesnost této nové funkce ale nemusí být stoprocentní, je totiž založena na historických datech. I přesto ale, pokud plánujete větší dovolenou a chcete získat co nejlepší cenu, jedná se o další trik, který můžete použít k tomu, abyste nějakou tu korunu ušetřili.

Vypadá to, že Google v poslední době chce, aby lidé cestovali s ním. Nyní přišli s novinkami u letenek, minulý měsíc to byla rovnou celá aplikace Google Trips, která vám mimo jiné ukáže zajímavosti na místech, kde cestujete.

Jakous službu používáte na letenky vy?

Zdroj: blog.google

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)