Lenovo Tab M9 je levný tablet s Netflix certifikací a Dolby Atmos reproduktory

lenovo tab m9

Společnost Lenovo právě představila nový tablet Lenovo Tab M9, který se výbavou i velikostí řadí někde mezi modely M8 a M10. Jako první si jej budeme moci osahat na CES 2023, avšak na trh zamíří až ve druhém čtvrtletí příštího roku.

Lenovo Tab M9 disponuje 9palcovým LCD panelem s rozlišením 1340 x 800 pixelů, maximálním jasem 400 nitů a 60% pokrytí barevného prostoru NTSC. Pro videohovory poslouží 2Mpx selfie kamerka, pro základní focení 8Mpx fotoaparát na zadní straně. Potěší také certifikace od Netflixu, díky čemuž bude možné přehrávat obsah v HD kvalitě.

Výdrž dostala na starost 5100mAh baterie, která zaručí až 13 hodin sledování videa a opomenout nesmíme ani stereo reproduktory s podporou Dolby Atmos. Majitele drátových sluchátek potěší také audio jack. Výkonu bude na základní činnosti dostatek a to díky čipu MediaTek Helio G80 v kombinaci s 3/4 GB RAM a 32/64/128GB úložištěm. To je navíc možné rozšířit díky microSD slotu. K dispozici bude také varianta se 4G připojením. Cena začíná na 140 dolarech, což je asi 3 200 korun bez daně.

Jak se vám líbí nový tablet od Lenova?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)