TOPlist

Lenovo poodhalilo ohebný telefon. A to videem od fanouška, navíc bez povolení

lenovo ohebny telefon prezentace video

Lenovo v posledních letech nemá u telefonů zrovna dobrou reputaci. Obzvlášť při představování nových zařízení. V minulém roce jsme mohli vidět při představení Lenovo Z5 s minimálními rámečky, skutečný telefon v prodeji měl však hodně velké rámečky. Nyní Lenovo poodhalilo čínským novinářům chystaný ohebný telefon. A to včetně videa. Jenže výsledné video na prezentaci vytvořil fanoušek před několika měsíci jako možný koncept. Lenovo video použilo bez dovolení a co hůř, vymazali z něj vodotisk a na závěr přidali vlastní logo.

Potvrdilo Lenovo design ohebného telefonu Razr?

Za originálním videem stojí youtuber Waqar Khan, který vytvořil fanouškovský koncept toho, jak si představuje ohebný telefon. A to již v únoru. Lenovo tento týden uspořádalo v Číně uzavřenou tiskovou konferenci, na které se poodhalil právě chystaný ohebný telefon. Trošku podivně ale společnost použila video Waqar Khana. Ten o ničem nevěděl a podle něj ho nikdo z Lenova nekontaktoval o možnosti použití.

Motorola RAZR 2019 – Introduction & First Look!

Motorola RAZR 2019 - Introduction & First Look!

Že video opravdu bylo přehráváno následně dokázal novinář Richard Lai, který kousek konference nahrál a zveřejnil na Twitteru. Nevzpomínáme si, že by někdy společnost použila výtvor fanoušků k představení telefonu.

Důvod, proč se pro tento krok Lenovo rozhodlo může být i to, že chystaný Razr telefon je tvořen v úzké spolupráci s operátorem Verizon a ten nechce dovolit žádné úniky. Na druhou stranu, pokud se použije výtvor fanouška k odhalení, tak musí být dostatečně přesný, takže Lenovo v podstatě potvrdilo design,

Jak se vám líbí tento design ohebného telefonu?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)