Lenovo Legion bude mít úžasné nabíjení. Jak rychle zvládne z nuly na sto?

Lenovo Legion nabíjení

Na jaře letošního roku oznámila čínská společnost Lenovo světu, že má pro mobily připravené výkonné 90W nabíjení. Od té doby bylo “ticho”, které prolomilo až zveřejnění dalších podrobností k hernímu mobilu Legion. Jeho představení má nastat už 22. července a výrobce tak postupně “upouští” dílčí informace. Teď jsme se dozvěděli, že právě herní ultratelefon Lenovo Legion má umět toto extra rychlé nabíjení, kterému společnost přezdívá Twin Turbo. V kombinaci s velkou 5000mAh baterií půjde se postarají o opravdu úctyhodná čísla.

Lenovo LEgion nabíjení plakát

Baterie nového herního mobilu by měla být v tomto případě nabitá “z nuly na sto” za pouhých třicet minut. Za výsledkem nestojí pouze samotný 90W výkon, ale také hybridní proces dobíjení jednotlivých článků. V době představení této technologie (zmíněný duben) šlo v podstatě o papírově nejvýkonnější řešení pro mobily na světě. Za uplynulých pár týdnů byly představeny i výkonnější nabíječky od dalších společností, nicméně jejich způsobilé telefony neuvidíme tak brzy. Naproti tomu Lenovo Legion a jeho nabíjení stanoví novou laťku hodně vysoko už za pár hodin. Uvidíme, jak na tom budou v budoucnu další mobily, které mají pracovat s výkony třeba 125 W. Důležitou otázkou je samozřejmě také celková životnost baterie, o čemž se v těchto případech moc nemluví.

Ocenili byste tak výkonné nabíjení?

Zdroj: Gizmo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)