Legenda v podobě Colin McRae Rally dorazila na Android

colin-mcrae 320×210

Kromě MWC 2014 v Barceloně nesmíme zapomínat ani na dění v ostatních koutech světa, kde se toho samozřejmě každým dnem udá spoustu nového. Před dvěma dny byla vypuštěna na Google Play jedna z prvních pořádných závodních her, které simulují opravdové rally.

colin-mcrae-image

Značka Colin McRae Rally je velmi dobře známá jako počítačová hra, která si bezpochyby získala srdce nejednoho fanouška rally. Zastoupení rally závodů však dlouho na Androidu chybělo. To se však nyní již mění a navíc nejde o žádnou lacinou hru, nýbrž kvalitně zpracované rally závody.

Kromě nadprůměrného grafického zpracování nalezneme ve hře až 130 kilometrů tratí skrze různé destinace jako je Řecko, Austrálie nebo třeba Korsika. Nesmí chybět ani navigační systém v podobě vašeho spolujezdce, který vám vždy hlásí další úseky tratě. Dabování se ujal známý rally závodník Nick Gristem. Co je však nejdůležitější na takovéto hře, je ovládání auta. Jízdní model je upraven tak, abyste měli šanci konkurovat soupeřům na dotykovém displeji, zároveň se ale musíte připravit na velmi náročnou jízdu, kde se za každou chybu platí ztrátou cenných vteřin.

Hru Colin McRae Rally pořídíte na Google Play za 120 korun a na závěr nesmíme zapomenout na možnost zajezdit si v licencovaných vozech Subaru Impreza nebo například Mitsubishi Lancer Evolution IV.

Colin McRae Rally Android GamePlay Part 1 (HD)

Colin McRae Rally Android GamePlay Part 1 (HD)

QUsrdAwbCpvENIoBdGV6XzG s541ECf PDv4OoU9PZdmv0bPWzpE9EIOR1YESpkI1z0=w300
Colin McRae Rally
Verze 1.02
Velikost 191 MB
3.0+

A9ViBV5A3mqnwAAAABJRU5ErkJggg==
119,96 Kč

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (16)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek