Land Rover se pouští do telefonů. Nabízí odolné tělo a modularitu

mobil land rover explore

Land Rover si doposud každý spojoval s automobily, brzy ale uvidíme i telefony s touto značkou. Společnost se spojila s výrobcem telefonů Bullitt Group, který má na starost například odolné telefony CAT. Nový telefon s názvem Land Rover Explore byl ukázán na veletrhu ISPO v Mnichově, specifikace a parametry se však dočkáme až na MWC.

Land Rover Explore dostává modulární záda. Obaly dokážou přidat nové funkce

Společnost Bullitt Group už má poměrně mnoho zkušeností s tvorbou odolných telefonů. Na jeden takový jsme se podívali i v recenzi CAT S60, ten se mohl chlubit infračervenou kamerou. Novinka Land Rover Explore má jinou speciální funkci, a to modulární záda podobně jako třeba telefony Motorola Z.

Oproti CAT telefonům také není tak mohutný, což potvrzuje i to, že se chtějí spíše zaměřit na širší publikum. Jak už jsme napsali výše, oproti jiným odolným telefonům se liší modulárností. Ukázal se například “Adventure Pack”, což je speciální kryt, který telefonu přidá výkonnou GPS, má v sobě baterii pro vyšší výdrž telefonu a také objektiv pro rozšířenou realitu, která se má využívat v divočině například při kempování. Jiný modulární obal například dodá telefonu karabinu.

land rover explore smartphone

Bohužel jsme se nedozvěděli žádné další informace, kompletní odhalení se očekává na veletrhu MWC. Do prodeje by tento telefon však měl jít v dubnu, a to za cenu 649 eur, v přepočtu tedy cca 16 500 Kč.

Těšíte se na kompletní odhalení Land Rover Explore?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)