TOPlist

LAMAX prodává za 799 Kč špunty se 40hodinovou výdrží

LAMAX Clips1 bezdrátová sluchátka uvedení cena výdrž

Značka LAMAX uvedla na trh nová bezdrátová sluchátka Clips1. Tyto Bluetooth špunty s tyčinkou pro dotykové ovládání zaujmou především nadstandardně dlouhou výdrží. Baterie ve sluchátkách i ochranném a dobíjecím pouzdře slibují dohromady fungování až na 40 hodin (8 hodin u samotných sluchátek). Ačkoli jsou ostatní parametry této novinky nanejvýš průměrné, samotná výdrž je zajímavé lákadlo i s ohledem na nízkou cenu.

Mezi další stěžejní specifikace patří například klasický frekvenční rozsah 20 Hz – 20 kHz, zabudované mikrofony pro hovory či komunikaci s hlasovými asistenty, Bluetooth ve verzi 5.1 s kodeky AAC a SBC či automatické párování. Výrobce láká také na vyladěný zvuk LAMAX BeatBass. Dotykové ovládání zvládne mimo jiné i měnit na tyčinkách hlasitost.

Nabíjení se provádí přes USB-C konektor a celkově trvá asi dvě hodiny. Sluchátka LAMAX Clips1 stojí 799 Kč a vyrábí se v černé a bílé barvě. První varianta je již v prodeji, druhá bude dle oficiálního e-shopu k dispozici v květnu letošního roku.

Jak dlouho potřebujete, aby vám minimálně vydržela nabitá sluchátka?

Zdroj: TZ LAMAX

 

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)