LAMAX novinky: Jeho nejlepší kamera a velká powerbanka

LAMAX powebanka LAMAX Journey 26800mAh akční kamera W10.1 ČR

Značka LAMAX posílá na český trh dvě zajímavé produktové novinky. Jsou jimi akční kamera W10.1, která by měla být tou vůbec nejlepší z dílny této firmy, a kapacitně i výkonnostně nadprůměrná powerbanka LAMAX Journey 26 800mAh.

Kamera LAMAX W10.1 nabídne v základu nativní rozlišení 4K při 60 FPS, nicméně je možné jej zvýšit díky interpolaci až na 8K. Bez pouzdra se s ní lze potopit do 12 metrů a ani sníh jí vadit nebude. Bez pouzdra se s ní lze potopit do 12 metrů a ani sníh jí vadit nebude. Pro kreativní záběry je možné využít až 4x zpomalené slowmotion ve Full HD, zrychlené video nebo video či foto s prodlouženou expozicí. Akční kamera LAMAX W10.1 je k dostání za 6 990 Kč.

Powerbanka se pyšní výkonem 20 W v případě kabelového nabíjení a 10 W při bezdrátovém přenosu energie. Součástí je mimo jiné také svítilna s až 48hodinovou výdrží a solární panel pro průběžné dobíjení v exteriérech. Zařízení je rovněž voděodolné dle IP66. LAMAX Journey 26 800mAh se prodává za 1 490 Kč.

Jak velké máte doma powerbanky?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)