Do série Galaxy S20 míří květnová záplata a další vylepšení fotoaparátů

kvetnova-aktualizace-galaxy-s20-2020

Do všech tří Samsung telefonů z letošní vlajkové řady Galaxy S20 v těchto chvílích míří update vylepšující několik funkcí a obsahující také květnovou bezpečnostní záplatu. Balíček má označení G98xxXXU2ATE6 a jde již o druhou aktualizaci v krátkém čase, která nese zabezpečovací update pro tento měsíc. Nejde však o žádnou rychlou opravu, nýbrž o druhou vlnu pro regiony, které se nedočkaly před pár dny. V tento moment neumíme říct, která z nich byla určena pro ČR. Květnová aktualizace Galaxy S20 telefonů má každopádně podle stručného popisu Samsungu za cíl hlavně vylepšení funkcí fotoaparátů.

samsung galaxy s20 ultra fotoaparát

Detaily k úpravám a vylepšením nebyly oficiálně zveřejněny, ale zkušenosti už hlásí první uživatelé, kteří si tento další update stáhli a nainstalovali. Změny k lepšímu hlásí například u nočního režimu focení. Posun na poli problematického automatického ostření, což je hodně probírané téma, potvrzen zatím nebyl. Květnová aktualizace nicméně dokazuje, že se Samsung evidentně stále snaží fotoaparáty v telefonech Galaxy S20 vylepšovat. Má samozřejmě důvod. Očekávalo se od nich víc a zatím budí rozpaky. Uvidíme, na jakou úroveň je dostanou další updaty.

Obdrželi jste tento update? Jaké pozorujete změny?

Zdroj: sammobile

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)