NVIDIA Shield TV začíná spolupráci s Kuki. Nabídne TV programy zdarma

Kuki nvidia

Na dnešní tiskové konferenci oznámila NVIDIA novou spolupráci určenou pro český trh. A to s aplikací Kuki, která se zaměřuje na streamování TV programů, ale i filmů a seriálů. Díky tomu se chystá několik novinek.

Nvidia a Kuki nabídne TV programy zdarma pro nové zákazníky

Největší výhoda Kuki je v tom, že kromě knihovny seriálů a filmů, nabízí také TV programy. A to včetně kanálů jako je HBO nebo Eurosport. Balíček programů je rozdělený na dva balíčky. Ten menší nabízí 15 základních programů a dalších 15 programů je volitelných. Celková cena je 200 Kč. Větší balíček pak nabízí v základu 30 programů a dalších 30 volitelných. A to za cenu 400 Kč.

Nvidia Shield kuki

Díky spolupráci pak dostane zdarma na 6 měsíců programový balíček Větší, každý, který si od 2. 5. 2017 koupí SHIELD TV v základní i Pro verzi na Alza.cz. Akce trvá do konce června 2017.

Dále se přichystá aktualizace aplikace pro Shield TV, která přinese nové funkce. Jedná se o kompletní nabídku funkcí Android TV, propojení s širokou nabídku zařízení v rámci Android Wear řady, optimalizace datových nároků (plánovaný přechod na h.265) a s tím spojené snížení datové náročnosti při přehrávání, a v neposlední řadě také příchod Ultra HD (4K) obsahu.

Kuki 1:0

Znáte Kuki? Jaké se službou máte případné zkušenosti?

Zdroj: TZ.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)