Krokoměr od Xiaomi slaví úspěch – milion prodaných kusů za 3 měsíce

xiaomi-mi-band-1

Společnost Xiaomi nestojí jen za smartphony či systémem MIUI, ale na trh vydává pravidelně i povedené příslušenství. Oblíbené jsou zejména externí baterie, sluchátka a nově také krokoměr Xiaomi Mi Band, který jsme pro vás recenzovali zde. Ten na trh přinesl velmi nízkou cenu a skvělou výdrž okolo 30 dní, kterou se tak levné krokoměry většinou nepochlubí. Xiaomi ukazuje, že i tentokrát se kombinace skvělého poměru cena/výkon povedla – za 3 měsíce prodejů se podařilo čínské společnosti “udat” milion krokoměrů Xiaomi Mi Band. Slušný výsledek, že?

Situace na našem trhu už není tak lákavá jako na domácím působišti v Číně. Krokoměr Xiaomi Mi Band u nás startuje na ceně okolo 1 000 Kč, v Číně se dá pořídit již od cca 300 Kč bez DPH v přepočtu v oficiálním obchodě. I za cenu na českém trhu se ale jedná o zajímavý krokoměr, jehož funkce se navíc každou aktualizací aplikace rozrůstají. A prodeje mluví samy za sebe.

Katalog Android zařízení

Katalog Android zařízení

Specifikace, recenze, galerie, video, hodnocení, porovnávání...

Pro více informací navštivte náš katalog zařízení.

zdroj: phonearena.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (28)