Krátký film vypráví o majitelích iPhonů jako o iDiotech. Jsou na tom majitelé Androidů stejně? [Video]

iDiots

Španělské studio Big Lazy Robot VFX natočilo video, ve kterém si utahují z uživatelů produktů společnosti Apple, konkrétně smartphonů iPhone. Ve videu můžete vidět roboty stojící ve frontě na nový applovský smartphone. Po nákupu ihned začínají instragramovat, lajkovat, prohlížet fotky koček na FB a nakupovat všemožné aplikace.

Nakonec se jejich telefony pokazí a oni si jdou opět stoupnout do dlouhé řady na novou generaci. I přes nepříliš lichotivé označení “iDiots” je v popisu videa napsáno, že cílem není nijak zesměšnit, ani pobouřit majitele iPhonů. Upřímně, ve světě Androidu je toto spotřebitelské chování možné vidět také, takže netřeba se jablíčkářům příliš vysmívat. Účelem by tedy mělo být spíše umět se pobavit a zasmát nad sebou samými :). Krátké video můžete shlédnout níže.

Víme, že tento post by mohl být chápan jako “na hraně” popřípadě popichování, není tomu tak. Jen se snažíme poukázat na obecné chování uživatelů chytrých telefonů, Android nevyjímaje. Svět Androida sice fandí Androidu, ale uznává jakýkoliv systém pro chytré telefony. Myslíme si, že nerozhoduje operační systém, ale přínos který má pro uživatele. Navíc zastáváme názor, že konkurence je zdravá a prospěšná pro všechny.

 

IDIOTS

IDIOTS

Zdroj: AndroidRecommends

Hlasujte pro nejlepší zařízení roku a vyhrajte jedno z nich! O čem je řeč? Android Roku 2013!

logo_tmava_cs_CZ

David Zmuda
O Autorovi - David Zmuda

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (38)