TOPlist

Nová multifunkční konvice od Xiaomi má displej a stojí tři stovky

Xiaomi Mijia Health Pot N1
  • Čaj patří ke klíčovým zemědělským produktům Asie
  • Xiaomi vydalo chytrou konvici pro jeho snazší přípravu
  • Disponuje kulatým LED displejem a stojí jenom tři stovky

Kromě chytré rychlovarné konvice Mijia Smart Electric Kettle S1 uvedlo Xiaomi na čínském trhu multifunkční konvici Mijia Multifunctional Health Pot N1, která potěší zejména milovníky čaje. V Asii přece jenom jde o jeden z klíčových zemědělských produktů, takže vlastně ani není divu, že Xiaomi vydává produkt pro jeho snazší přípravu.

Tělo konvice je tvořeno čirým sklem, díky čemuž lze krásně nahlédnout do jejího nitra. Tam se nachází válec infuzéru z nerezové oceli, díky němuž při přípravě sypaných čajů nebo bylinných nálevů není nutné nápoj samostatně filtrovat. Do konvice samotné se vejde až 1,5 litru vody, takže si s ní lze udělat dostatek čaje pro osobní potřebu i jeho sdílení s hosty.

xiaomi mijia n1 dimensions

Mijia Health Pot N1 má řadu chytrých vychytávek. Na jejím podstavci se například nachází kulatý LED displej a tlačítka pro snadné ovládání. Zařízení nabízí inteligentní funkci pro regulaci teploty nebo možnost naplánovat si vaření dopředu na dobu, která vám vyhovuje. Díky tomu se můžete ráno probouzet s již hotovým čajem.

xiaomi mijia konvfice

Multifunkční konvice Mijia Health Pot N1 vstoupila na čínský trh s cenou 99 jüanů, což v přepočtu činí necelých 330 Kč. Zda se někdy podívá také na tuzemský trh, není jasné, ale osobně věřím tomu, že by si zde našla spoustu příznivců.

Koupili byste si chytrou konvici od Xiaomi?

Zdroje: Gizmochina, MundoXiaomi

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)