Kompaktní vlajka Zenfone 8 Mini spatřena v benchmarku. Nechybí Snapdragon 888

Kompaktní Zenfone 8 Mini

Asus má brzy představit telefony řady Zenfone 8 a mezi nimi nebude chybět ani kompaktní vlajková loď Zenfone 8 Mini. Právě tento model se nyní objevil v databází benchmarku Geekbench. Můžeme si tak potvrdit některé spekulace o hardwarových specifikacích.

Kompaktní Zenfone 8 Mini dostane Snapdragon 888

Asus Zenfone Mini 8 bude poháněn čipsetem Snapdragon 888 a konkrétně v tomto modelu mu dopomáhá 16 GB operační paměti RAM. Dá se ale čekat, že bude k dispozici za lepší cenu s menší kapacitou. V jednojádrovém testu si telefon vysloužil skóre 1123 bodů, ve vícejádrovém pak 3681 bodů. Z předchozích spekulací také víme, že na zadní straně nalezneme hlavní 64 MPx fotoaparát Sony IMX686 spolu s novým Sony IMX663. Telefon bude prý podporovat také 30 W drátové nabíjení.

Kompaktní Zenfone 8 Mini

Všechny tři telefony z řady Zenfone 8 mají dostat OLED displej s obnovovací frekvencí 120 Hz a Full HD+ rozlišením. Konkértně model Mini dostane displej s úhlopříčkou 5,9 palce. Uvidíme, jaký bude mít tedy telefon úspěch. Konečně totiž uvidíme plnohodnotnou vlajkovou loď bez kompromisů v menším těle.

Jak se na nový kompaktní telefon těšíte?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)