TOPlist

Vyhlížíte kompaktní mobil? Jeden prý chystá přímo Google

Google Pixel 7a kompaktní mobil spekulace

Kompaktní telefony, které v sobě mají všechnu potřebnou chytrost, ale úhlopříčka jejich displeje současně neatakuje skoro až sedmipalcovou hranici, jsou téměř vyhynulý druh. I dlouhodobí „držáci“ jako Sony nakonec podnikání v tomto segmentu vzdali a fanoušci těchto decentnějších přístrojů skutečně moc na výběr nemají. Trochu úsměvu na tváři by jim prý mohl v příštím roce udělat přímo Google s jedním ze svých Pixelů. Model Pixel 7a by si údajně mohl říkat „kompaktní“.

Weibo účet Digital Chat Station, známý dlouhodobý zdroj všemožných úniků o mobilních telefonech, před několika hodinami přišel s informací, že americký technologický gigant chystá na rok 2023 smartphone s kódovým označením Neila. Z něj se má vyklubat právě Pixel 7a, který dostane nějaký menší displej blíže nespecifikované velikosti. Řeč je o ploché obrazovce s průstřelem pro přední fotoaparát, stejně jako u modelu Pixel 6a. Ať už dopadnou zvěsti o parametrech jakkoli, případný další „áčkový“ Pixel by se pravděpodobně ukázal zkraje druhé poloviny roku.

Jaký mobil je podle vás kompaktní?

Zdroj: GSMA

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)