Kolik bude stát Pixel 4a 5G a Pixel 5? Zřejmě méně, než kdokoliv čekal

kolik bude stát pixel 5

To, že Google připravuje na letošní rok ještě dva telefony není žádným tajemstvím. Dnes se objevují také na FCC, což značí jejich brzký příchod na trh. Uvádí to web 9to5Google. Kolik ale bude Pixel 4a 5G a Pixel 5 stát? Na to odpověděl renomovaný leaker.

Kolik bude stát Pixel 4a 5G a Pixel 5?

Zároveň říká, že k představení obou modelů dojde již 30. září a první zákazníci se na něj mohou těšit 16. října. Oficiální příspěvek na francouzském blogu Googlu odhalil, že předobjednávky začnou 6. října, ovšem následně tuto informaci smazal. Pojďme tedy k cenám.

Pixel 4a 5G bude dle leakera Nilse Ahrensmeiera začínat na 499 dolarech v USA a 499 eurech (asi 13 200 korun) v Evropě. K dispozici by měl být v bílé a černé barvě. Podotýkáme, že Nils v minulosti odhalil cenu Pixelu 4, ale třeba i Galaxy Note 20, takže jde o poměrně důvěryhodný zdroj. Pixel 5 pak vyjde na 649 dolarů v USA, respektive 649 EUR v Evropě (přibližně 17 000 korun). Oba dva telefony dostanou shodný čipset – Snapdragon 765.

Měli jste někdy zkušenost s telefonem od Googlu?

Zdroj: phonearena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (28)